
Нова школа. Я вивчаю українську мову. 2 клас
38 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669395948
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книга "Нова школа. Я вивчаю українську мову. 2 клас" кращий подарунок другокласнику.
Кожна книга цієї серії спрямована на розвиток математичного мислення дитини, здатності оцінювати математичні факти і закономірності. Підібрані завдання допоможуть навчитися виконувати арифметичні дії множення і ділення, а також розуміти їх взаємозв'язок відповідно до вимог НУШ.
Нова школа. Я вивчаю українську мову. 2 клас видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669395948 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Щербак Г.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Книга "Нова школа. Я вивчаю українську мову. 2 клас" кращий подарунок другокласнику.Кожна книга цієї серії спрямована на |
| Серия | Нова школа |
| Тип | книга |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 38 ₴


