
Нова школа. Я читаю переказую аналізую. 2 клас
38 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669395689
- +380 (66) 292-54-64
Книга "Нова школа. Я читаю переказую аналізую. 2 клас" кращий подарунок другокласнику.
Кожна книга цієї серії допоможе Вашій дитині бути успішним другокласником. Він навчиться правильно розуміти слова і пропозиції, складати тексти і свідомо їх читати. Також книги допоможуть з легкістю і швидко вчити вірші, розвивати пам'ять, логічне мислення, увагу - все ті вміння і якості, в подальшому допоможуть дитині вчитися з радістю і стати компетентною людиною.
Книга дає змогу формувати навички смислового читання, а саме: розуміти зміст текстів; аналізувати прочитане; генерувати усні й письмові тексти. Це сприятиме встановленню міжпредметних зв’язків і забезпечить ефективне навчання передбачене навчальною програмою з читання для учнів 2 класу. Матеріал посібника можна використовувати як для різних видів робіт на уроці, так і для самостійної роботи вдома в навчальний період або під час канікул.
Підібрані завдання відповідають програмам Нової української школи.
Нова школа. Я читаю переказую аналізую. 2 клас видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669395689 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бiлик К.Д |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Книга "Нова школа. Я читаю переказую аналізую. 2 клас" кращий подарунок другокласнику.Кожна книга цієї серії допоможе Ва |
| Серия | Нова школа |
| Тип | книга |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 38 ₴


