
НУШ Тренажер з математики АССА Прості задачі Сотня 2 клас Лариса Шевчук
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177312306
- +380 (66) 292-54-64
Серія «Нова школа» представляє лінійку тренажерів, які спрямовані на відпрацювання певних навичок, визначених і затверджених шкільною програмою. Один тренажер — одна навичка, доведена до автоматизму. Запорукою успішного начання є сучасна методика, покладена в основу посібника і повна відповідність матеріалу оновленим («спрощеним») державним програмам.
Завдяки цьому тренажеру дитина:
*відпрацює уміння розв’язувати прості сюжетні задачі в межах 100;
*відпрацює навички переходу від текстової моделі (текст задачі) до схематичної (короткий запис);
*закріпить навички виконання дій за алгоритмом;
*навчиться застосовувати обчислювальні навички у практичній ситуації.
НУШ Тренажер з математики АССА Прості задачі Сотня 2 клас Лариса Шевчук видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177312306 |
| Вес | 55 г |
| Вид | Пособие |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевчук Л.М |
| Возраст | 7-8 років |
| Краткое описание | Серія «Нова школа» представляє лінійку тренажерів, які спрямовані на відпрацювання певних навичок, визначених і затвердж |
| Серия | Нова школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х275 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 45 ₴


