
Комплексний тренажер з математики. 2 клас
120 ₴
- В наличии
- Код: 9786177660674
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пропустив урок через хворобу? Неуважно слухав? Забув? Цей посібник допоможе усунути всі недоопрацювання учня і забезпечить повну автоматизацію відповідних навичок. Запорукою успішного навчання є сучасна методика, покладена за основу посібника.
Завдяки тренажеру "Комплексний тренажер з математики. 2 клас" дитина:
- тренується у додаванні та відніманні у межах 20;
- повторює та вдосконалює навички додавання та віднімання у межах 100 з переходом через розряд;
- повторює і вдосконалює засоби використання таблиці множення;
- відпрацьовує вміння розв'язувати прості сюжетні задачі.
До складу тренажера увійшли розділи:
♦ Додавання та віднімання в межах 20
♦ Додавання та віднімання в межах 100 з переходом через розряд
♦ Таблиця множення
♦ Задачі
Чому варто використовувати цей тренажер?
Посібники-тренажери сприяють доведенню до автоматизму необхідних базових знань та вмінь із математики. Посібник можна використовувати як на уроках, так і для самостійної роботи вдома. Завдання тренажера відповідають чинній програмі Нової української школи.
Комплексний тренажер з математики. 2 клас видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177660674 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20.5 см |
| Ширина | 27.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевчук Л.М |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Пропустив урок через хворобу? Неуважно слухав? Забув? Цей посібник допоможе усунути всі недоопрацювання учня і забезпечи |
| Серия | Нова школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205 х 275 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴


