
Комплексний тренажер з української мови. 2 клас
120 ₴
- В наличии
- Код: 9786177660681
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мовний тренажер ознайомить дитину з відповідністю звуків та букв в українській мові, навчить правил вживання апострофа та написання подовжених м’яких приголосних, допоможе запам’ятати правила написання великої та малої літер, правильного переносу слів.
Цікаві ігри зі словами та зручний словничок вдосконалять використання на практиці правил української мови.
До складу тренажера "Комплексний тренажер з української мови. 2 клас" увійшли розділи:
- Звуки і букви. Українська абетка
- Апостроф та подовжений м’який приголосний
- Велика та мала літера. Перенос слів
- Словник. Ігри зі словами
- Усі правила української мови
Чому варто використовувати цей тренажер?
Сучасний посібник допоможе молодшим школярам сформувати навички читання, збагатити свій словниковий запас та запам'ятати найважливіші правила української граматики. Його можна використовувати як на уроках, так і для самостійної роботи вдома. Завдання тренажера відповідають чинній програмі Нової української школи.
Комплексний тренажер з української мови. 2 клас видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177660681 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевчук Л.М |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Мовний тренажер ознайомить дитину з відповідністю звуків та букв в українській мові, навчить правил вживання апострофа т |
| Серия | Нова школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205 х 275 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴


