
НУШ STEM-навчання АССА Задачі 2 клас Альона Пуляєва
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786177995035
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ STEM-навчання. Задачі 2 клас Альона Пуляєва.
Відповідає концепції Нової української школи
Зошит «Стем-навчання» — новий погляд на математику. Мінімум теорії, максимум практики. Це забезпечить всебічний розвиток школяра, вміння працювати в колективі та застосовувати отримані знання в житті. Руйнуємо стереотипи про нудне навчання і зазубрювання заради оцінок.
STEM:
- S (science) - природничі науки
- T(technology) - технології
- E (engineering) - технічна творчість
- M (mathematics) - математика.
У зошиті розглядаються усі види задач, що вивчаються в поточному класі, але через призму життєвих ситуацій, у яких може бути застосоване розв’язання задач. Основна мета зошита — показати, як математика може стати в нагоді в реальному житті.
Завдання підібрано відповідно до віку дитини і шкільної програми, але в новій сучасній формі. Наприклад, школяр плануватиме бюджет, влаштовуватиме вечірки та обиратиме подарунок вивчаючи математику. Завдяки цьому дитина краще запам’ятає пройдений матеріал, креативно вирішуватиме питання, навчиться самостійності й підготується до дорослого життя!
Зошит можна використовувати як самостійно, так і на уроках.
НУШ STEM-навчання АССА Задачі 2 клас Альона Пуляєва видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177995035 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Альона Пуляєва |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | НУШ STEM-навчання. Задачі 2 клас Альона Пуляєва.Відповідає концепції Нової української школиЗошит «Стем-навчання» — нови |
| Серия | Нова школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205 х 275 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴


