
НУШ. Я досліджую світ 2 клас. Діагностичні роботи до підручника Бібік
45 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660735941
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пропонований посібник "НУШ. Я досліджую світ 2 клас. Діагностичні роботи до підручника Бібік" містить матеріали для підсумкового тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 2 класу. Тексти завдань складено відповідно до Типової освітньої програми за редакцією А. Савченко та підручника "Я досліджую світ": підручник для 2 класу (у 2-х частинах) Н. М. Бібік, Г. П. Бондарчук. Завдання згруповано у 6 тем та подано у 2-х варіантах. Усі завдання потрібно виконувати безпосередньо в посібнику.
Для учнів 2 класу, вчителів початкової школи і батьків.
НУШ. Я досліджую світ 2 клас. Діагностичні роботи до підручника Бібік видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660735941 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 24 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Лабащук О., Решетуха Т |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Пропонований посібник "НУШ. Я досліджую світ 2 клас. Діагностичні роботи до підручника Бібік" містить матеріали для підс |
| Серия | Контроль знань |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


