
Прописи. Чистописання 2 клас
27 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662845273
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
На сторінках цього тренажера із чистописання учні першого класу познайомляться з рукописними великими й малими буквами, навчаться правильно їх поєднувати в слова, дотримуватися правильної форми, ширини й висоти букв, а також розвинуть навички зв’язного та ритмічного письма.
Видання "Прописи. Чистописання 2 клас" допоможе дитині закріпити графічні навички на початковому етапі навчання, а також істотно збільшити швидкість письма.
Прописи. Чистописання 2 клас видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845273 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Собчук О. С |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | На сторінках цього тренажера із чистописання учні першого класу познайомляться з рукописними великими й малими буквами |
| Серия | Я відмінник |
| Тип | контроль знань |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×21,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 27 ₴


