
НУШ. Математичний тренажер 2 клас (Бевз)
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-656-841-4
- +380 (66) 292-54-64
Навчальні посібники "Тренажер з пропису та лічби 1клас" та "Математичний тренажер 2 клас" укладено відповідно до оновленої програми з математики для 1-4 класів. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1-4 класів (20 практичних робіт у двох рівнозначних варіантах) дає змогу поглибити знання учнів, закріпити практичні уміння та навички, виконуючи завдання різних типів, допоможе оптимізувати та урізноманітнити роботу учнів на уроці.
"НУШ. Математичний тренажер 2 клас (Бевз)" містить велику кількість завдань пізнавального та пошукового характеру, що активізує творчі здібності учнів.
Для учнів другого класу закладів загальної середньої освіти, гімназій, а також для вчителів, методистів і батьків.
НУШ. Математичний тренажер 2 клас (Бевз) видавництва Освіта-Центр можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Освіта |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-656-841-4 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бевз В. Васильєва Д |
| Видавництво | Освіта-Центр |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Навчальні посібники "Тренажер з пропису та лічби 1клас" та "Математичний тренажер 2 клас" укладено відповідно до оновлен |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 60 ₴


