
НУШ. Дидакта. Математика: Робочий зошит для 2 класу (частина 2) Листопад
85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170956118
- +380 (66) 292-54-64
НУШ. Дидакта. Математика: Робочий зошит для 2 класу (частина 2) Листопад
Робочий зошит складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та поурочно узгоджено з підручником «Математика» для 2 класу (Наталії Листопад). Посібник складається з двох частин і містить завдання практичного, комунікативного та розвивального характеру. Зошит пропонує три рівні опрацювання навчальних тем, що відображено відповідними умовними позначками. Крім того, низка завдань має додаткові запитання для індивідуальної та парної роботи, які сприяють поглибленому засвоєнню знань.
Для учнів другого класу закладів загальної середньої освіти, вчителів і батьків.
Змiст:
- Повторення вивченого в 1 класі
- Додавання і віднімання одноцифрових чисел
- Властивості та відношення предметів
- Додавання і віднімання двоцифрових чисел
НУШ. Дидакта. Математика: Робочий зошит для 2 класу (частина 2) Листопад видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 123-К1217005У |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Моісеєнко С.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | НУШ. Дидакта. Математика: Робочий зошит для 2 класу (частина 2) ЛистопадРобочий зошит складено відповідно до Типової осв |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 85 ₴


