
НУШ. Супертренажер з математики 2 клас
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-945-094-4
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Навчальний посібник "НУШ. Супертренажер з математики 2 клас" укладено відповідно до оновленої програми з математики для 1-4 класів. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1-4 класів дає змогу поглибити знання учнів, закріпити практичні уміння та навички, виконуючи завдання різних типів, допоможе оптимізувати та урізноманітнити роботу учнів на уроці.
Навчальний посібник "Супертренажер з математики" містить систему вправ для автоматизації обчислювальних навичок учнів 2 класу.
Для учнів другого класу закладів загальної середньої освіти, гімназій, а також для вчителів, методистів і батьків.
НУШ. Супертренажер з математики 2 клас видавництва Літера можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Літера |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-945-094-4 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Козаченко О.М., Ларіна О.В |
| Видавництво | Літера |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Навчальний посібник "НУШ. Супертренажер з математики 2 клас" укладено відповідно до оновленої програми з математики для |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х235 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


