
НУШ. Математичний тренажер 2 клас
50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-7712-60-1
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник містить картки із завданнями, які охоплюють усі теми курсу математики для 2 класу НУШ, і призначений для оперативної перевірки знань учнів.
"НУШ. Математичний тренажер 2 клас" містить велику кількість завдань пізнавального та пошукового характеру, що активізує творчі здібності учнів.
Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
Для учнів другого класу закладів загальної середньої освіти, гімназій, а також для вчителів, методистів і батьків.
НУШ. Математичний тренажер 2 клас видавництва Орион можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7712-60-1 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Листопад Н.П |
| Видавництво | Оріон |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Посібник містить картки із завданнями, які охоплюють усі теми курсу математики для 2 класу НУШ, і призначений для операт |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


