
НУШ. Математика 2 клас: Навчальний посібник 3000 вправ і завдань
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669153265
- +380 (66) 292-54-64
У посібнику "НУШ. Математика 2 клас: Навчальний посібник 3000 вправ і завдань" подано завдання з математики для відпрацювання обчислювальних навичок учнів 2 класу. Робота над матеріалом посібника дає можливості довести практичні навички дітей із обчислювання до автоматизму.
Посібник складений згідно з новою Програмою для 1-4 класів середньої загальноосвітньої школи та може використовуватися вчителями і як тренувальний, і як контрольний зошит. Матеріал, вміщений у ньому, можна застосовувати для індивідуальної і фронтальної роботи, для словникових диктантів та роботи вдома.
Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
Для учнів другого класу закладів загальної середньої освіти, гімназій, а також для вчителів, методистів і батьків.
НУШ. Математика 2 клас: Навчальний посібник 3000 вправ і завдань видавництва Орион можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Час майстрів |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-915-326-5 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Яцина В.М |
| Видавництво | Час Майстрів |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | У посібнику "НУШ. Математика 2 клас: Навчальний посібник 3000 вправ і завдань" подано завдання з математики для відпрацю |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 50 ₴


