
НУШ. Практикум 2 клас. Додавання і віднімання у межах 100 з переходом через десяток
38 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669396198
- +380 (66) 292-54-64
Посібник "НУШ. Практикум 2 клас. Додавання і віднімання у межах 100 з переходом через десяток" містить приклади з додавання і віднімання за програмою Нової української школи для другого класу:
- розвиток математичного мислення,
- вдосконалення обчислювальних навичок,
- логічні завдання,
- формування умінь оцінювати власні успіхи.
Шановні батьки та педагоги! Посібник сприяє формуванню у дітей навичок виконання арифметичних дій додавання і віднімання у межах 100 з переходом через десяток, засвоєння уявлень про математичні вирази. Матеріал посібника відповідає основним програмам Нової української школи.
Тренажер допоможе вашій дитині удосконалювати навички щодо вирішення різних прикладів і завдань, а батькам книга стане в нагоді, якщо ви захочете оцінити навчальні досягнення своєї дитини.
Для учнів 2 класу, вчителів початкової школи і батьків.
НУШ. Практикум 2 клас. Додавання і віднімання у межах 100 з переходом через десяток видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669396198 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевченко К. М |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Практикум 2 клас. Додавання і віднімання у межах 100 з переходом через десяток" містить приклади з додава |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Формат, розмір | 200х280 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 38 ₴


