
НУШ. Українська мова та читання 2 клас: Робочий зошит до підручника Пономарьової Комплект
170 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170956217
- +380 (66) 292-54-64
Посібник "НУШ. Українська мова та читання 2 клас: Робочий зошит до підручника Пономарьової" створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Українська мова та читання. 2 клас».
Матеріал посібника спрямований на вдосконалення та закріплення знань і вмінь здобувачів освіти. Зошит містить різнорівневі завдання, вправи для роботи в парі, мовні ігри, загадки тощо.
Завдання рубрики «Перевір себе!» після кожного розділу зошита сприяють повторенню, систематизації та контролю навчальних досягнень другокласників. QR-коди, розташовані на сторінках посібника, містять додатковий матеріал для опрацювання у вигляді схем і таблиць.
Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
НУШ. Українська мова та читання 2 клас: Робочий зошит до підручника Пономарьової Комплект видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170956217 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Царевська Н.І |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Количество страниц | 64+64 |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Українська мова та читання 2 клас: Робочий зошит до підручника Пономарьової" створено відповідно до Держа |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 170 ₴


