
Математика : робочий зошит. 2клас. У 2 ч. Ч. 2 (до підручн. М. Козак, О. Корчевської)
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660744226
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Робочий зошит для учнів 2 класу, створений за підручником М. Козак та О. Корчевської. Друга частина зошита продовжує систематично закріплювати математичні знання: обчислення, задачі, логічні та пізнавальні вправи. Допомагає учням розвивати мислення, уважність і навички усного та письмового рахунку. Ідеально підходить для уроків у школі та самостійної роботи вдома.
Переваги:
-
Завдання різного рівня складності
-
Розвиток логічного мислення та уважності
-
Вправи для усного та письмового рахунку
-
Можливість самоперевірки
-
Продовження тем і завдань з Ч. 1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 64 |
| Вес | 100 г |
| ISBN | 9789660744226 |
| Состояние | Новое |
| Год издания | 2025 |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Козак М., Корчевська О |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Зошит "НУШ. Математика 2 клас. Робочий зошит до підручника М. Козак, О. Корчевської (частина 2)" призначений для уроків |
| Язык | українська |
| Рік видання | 2025 |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴


