
НУШ. Маленький художник : альбом-посібник з образотворчого мистецтва 2 клас (Масол)
125 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660735064
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
В посібнику "НУШ. Маленький художник : альбом-посібник з образотворчого мистецтва 2 клас (Масол)" запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 2 класі, розроблені відповідно до підручника Л. Масол та ін. «Мистецтво. 2 клас» й спрямовані на розвиток універсальних художньо-творчих якостей і сенсорних здібностей учнів.
Для учнів 2 класу, учителів початкових класів, учителів образотворчого мистецтва, батьків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660735064 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Демчак С.,Чернявська Т |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | В посібнику "НУШ. Маленький художник : альбом-посібник з образотворчого мистецтва 2 клас (Масол)" запропоновано репродук |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴


