
\Робочий зошит з української мови + уроки із розвитку звязного мовлення 2 клас до підручника Вашуленко КОМПЛЕК
200 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669830203,97896698302
- +380 (66) 292-54-64
КОМПЛЕКТ: Робочий зошит з української мови до підручника Вашуленко 2 клас (у 2-х частинах)
Посібник "НУШ. Робочий зошит з української мови до підручника Вашуленко 2 клас (1 частина)" розроблено відповідно до Типової освітньої програми з української мови, розробленим під керівництвом О. Я. Савченко для 2 класу закладів загальної середньої до підручника «Українська мова 2 клас» (М. С. Вашуленко, С. Г. Дубовик).
У посібнику запропоновано додаткові вправи до кожного уроку та завдання для уроків з розвитку зв’язного мовлення.
Цікавий та різноманітний матеріал зошита чудово доповнює підручник, навчає дітей самостійно мислити, свідомо вибирати способи виконання завдань. Змістовний дидактичний матеріал, різноманітні за змістом і формою завдання та вправи сприяють формуванню орфографічних навичок учнів, розвитку зв’язного мовлення, вмінь розпізнавати мовні одиниці. Завдання творчого характеру спрямовані на розвиток здібностей та учнівської особистості.
Робочий зошит призначений для організації роботи на уроках української мови та виконання домашніх завдань. Він буде корисний учням, батькам та вчителям початкової школи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Освіта |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-983-020-3 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Вашуленко М. С |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Видавництво | Освіта-Центр |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Робочий зошит з української мови до підручника Вашуленко 2 клас (1 частина)" розроблено відповідно до Тип |
| Язык | українська |
- Цена: 200 ₴








