
НУШ. Дидакта. Українська мова та читання 2 клас: Робочий зошит до підручника Захарійчук (частина 1)
85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170956965
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник "НУШ. Дидакта. Українська мова та читання 2 клас: Робочий зошит до підручника Захарійчук(частина 1)" створено відповідно до вимог Закону України «Про освіту», Державного стандарту початкової освіти, Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Він реалізовує мету та завдання мовно-літературної освітньої галузі.
Призначений для використання на уроках української мови та читання в 2 класі та для виконання домашніх завдань.
Змiст:
- Українська абетка. Звуки та букви
- Склад. Поділ слів на склади
- Слово
- Іменник
- Прикметник
- Дієслово
- Числівник
- Службові слова
- Речення
- Текст
- Повторюємо вивчене
НУШ. Дидакта. Українська мова та читання 2 клас: Робочий зошит до підручника Захарійчук (частина 1) видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170956965 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 16.5 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Диптан Н.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Дидакта. Українська мова та читання 2 клас: Робочий зошит до підручника Захарійчук(частина 1)" створено в |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 165х215 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴


