
НУШ. Українська мова 2 клас: Робочий зошит до підручника Пономарьової. Застосовую знання
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-7355-97-6
- +380 (66) 292-54-64
Посібник "НУШ. Українська мова 2 клас: Робочий зошит до підручника Пономарьової. Застосовую знання" є складовою частиною навчально-методичного комплексу до підручника "Українська мова та читання. Частина 1" Пономарьової К.І. Навчальний посібник від УОВЦ "Оріон" (2019 р.) навчить не тільки писати грамотно, без помилок, а й спілкуватися, спостерігати, формувати власну думку, мріяти. Робочий зошит з української мови (Пономарьова К.І.) для 2 класу НУШ складається з 80 сторінок, насичених інформацією, різноманітними завданнями, яскравими малюнками, знайомими та цікавими образами.
Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України
Цікавий та різноманітний матеріал зошита чудово доповнює підручник, навчає дітей самостійно мислити, свідомо вибирати способи виконання завдань. Змістовний дидактичний матеріал, різноманітні за змістом і формою завдання та вправи сприяють формуванню орфографічних навичок учнів, розвитку зв’язного мовлення, вмінь розпізнавати мовні одиниці. Завдання творчого характеру спрямовані на розвиток здібностей та учнівської особистості.
Робочий зошит призначений для організації роботи на уроках української мови та виконання домашніх завдань. Він буде корисний учням, батькам та вчителям початкової школи.
НУШ. Українська мова 2 клас: Робочий зошит до підручника Пономарьової. Застосовую знання видавництва Орион можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7355-97-6 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Пономарьова К.І |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Видавництво | Оріон |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Українська мова 2 клас: Робочий зошит до підручника Пономарьової. Застосовую знання" є складовою частиною |
| Язык | українська |
- Цена: 95 ₴


