
НУШ. Супертренажер з української мови 2 клас
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-945-093-7
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник «НУШ. Супертренажер з української мови 2 клас» призначен для закріплення правописних умінь і графічних навичок письма, визначених програмою для учнів 1-4 класів. Завдання посібників розроблені з метою закріплення умінь правопису, визначених програмою, розвитку окоміру, координації руху руки, зміцнення дрібних м’язів кисті, закріплення вміння аналізувати форму рукописної букви, порівнювати її з іншою рукописною, друкованою літерою, поєднувати безвідривно елементи, букви між собою.
Навчальний посібник "Супертренажер з української мови" містить систему вправ для автоматизації орфографічних навичок учнів 2 класу.
НУШ. Супертренажер з української мови 2 клас видавництва Літера можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Літера |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-945-093-7 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Іщенко О.Л., Солсун Т.В |
| Видавництво | Літера |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Посібник «НУШ. Супертренажер з української мови 2 клас» призначен для закріплення правописних умінь і графічних навичок |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Посібник для учня |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Формат, розмір | 165х235 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


