
НУШ. Читання 2 клас: Робочий зошит до підручника Савченко
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-7712-63-2
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник "НУШ. Читання 2 клас: Робочий зошит до підручника Савченко" розроблено відповідно до Типової освітньої програми з української мови, розробленим для 2 класу закладів загальної середньої освіти до підручника «Українська мова та читання 2 клас» (Савченко О.Я).
У робочому зошиті дібрано матеріал з урахуванням вікових особливостей учнів: цікаві завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні ситуації, пов’язані з життєвим досвідом молодших школярів, завдання творчого характеру. Посібник допоможе дітям розвивати комунікативні навички, практично та творчо застосовувати набуті знання.
Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
НУШ. Читання 2 клас: Робочий зошит до підручника Савченко видавництва Орион можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7712-63-2 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Савченко О. Я |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Видавництво | Оріон |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Читання 2 клас: Робочий зошит до підручника Савченко" розроблено відповідно до Типової освітньої програми |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴


