
НУШ. Робочий зошит з математики до підручника Скворцової 2 клас (2 частина)
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-983-129-3
- +380 (66) 292-54-64
Посібник "НУШ. Робочий зошит з математики до підручника Скворцової 2 клас (2 частина)" є частиною навчально-методичного комплекту «Математика 2 клас» авторів Світлани Скворцової, Оксани Онопрієнко. Зошит створено на основі підручника, доповнює його зміст, забезпечує якісне досягнення учнями очікуваних результатів навчання.
Зошит складається з двох частин і може використовуватися на різних етапах засвоєння учнями змісту навчання. Посібник допоможе організувати самостійну пізнавальну та дослідницьку діяльність учнів, урізноманітнити види роботи на уроці, забезпечить ефективне формування математичних понять і способів дії. Матеріал подано з урахуванням психологічних особливостей сучасних другокласників.
Призначений для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти та вчителів початкових класів.
НУШ. Робочий зошит з математики до підручника Скворцової 2 клас (2 частина) видавництва Сиция можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Сиция |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-983-129-3 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17.5 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Безкоровайна О.В |
| Видавництво | Сиция |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Робочий зошит з математики до підручника Скворцової 2 клас (2 частина)" є частиною навчально-методичного |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 90 ₴


