
НУШ. Атлас із творчими завданнями. Я досліджую світ 2 клас
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170951120
- +380 (66) 292-54-64
У посібнику "НУШ. Атлас із творчими завданнями. Я досліджую світ 2 клас" подано тестові завдання, зміст яких відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовим освітнім програмам.
Зміст: я школяр, шкільні правила, пізнаю світ навколо мене, у природі, моя безпека, країна Україна, кольорове коло, та ін.
Для учнів та вчителів 2-го класу.
Схвалення для використання у закладах загальної середньої освіти підтверджується відповідним листом.
ЗМIСТ:
Україна — європейська держава
Подорожуємо Україною
Письменники України
Історичні скарби України
Природні багатства України
Народні ремесла України
Тварини Червоної книги України
Рослини Червоної книги України
Світ неживої природи
Зміна дня і ночі Пори року
НУШ. Атлас із творчими завданнями. Я досліджую світ 2 клас видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170951120 |
| Вес | 55 г |
| Вид | Контурная карта / атлас |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | У посібнику "НУШ. Атлас із творчими завданнями. Я досліджую світ 2 клас" подано тестові завдання, зміст яких відповідає |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 90 ₴


