
НУШ. Робочий зошит до підручника Тимченко (частина 1) Українська мова 2 клас
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170954183
- +380 (66) 292-54-64
Зошит "НУШ. Робочий зошит до підручника Тимченко (частина 1) Українська мова 2 клас" створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Українська мова та читання. 2 клас».
Матеріал посібника спрямований на вдосконалення та закріплення знань і вмінь здобувачів освіти. Зошит містить різнорівневі завдання, вправи для роботи в парі, мовні ігри, загадки тощо. Завдання рубрики «Перевір себе!» після кожного розділу зошита сприяють повторенню, систематизації та контролю навчальних досягнень другокласників. QR-коди, розташовані на сторінках посібника, містять додатковий матеріал для опрацювання у вигляді схем і таблиць.
Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
Схвалено для використання в закладах загальної середньої освіти підтверджується відповідним листом
НУШ. Робочий зошит до підручника Тимченко (частина 1) Українська мова 2 клас видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170954183 |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Тимченко Л.І |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Зошит "НУШ. Робочий зошит до підручника Тимченко (частина 1) Українська мова 2 клас" створено відповідно до Державного с |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 90 ₴


