
НУШ. Робочий зошит 2 клас. Я досліджую світ: Інформатика
110 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-983-043-2
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зошит "НУШ. Робочий зошит 2 клас. Я досліджую світ: Інформатика" розроблен відповідно до Типової освітньої програми (інформативна освітня галузь), розробленої під керівництвом О. Я. Савченко та Р.Б. Шияна.
Окрім завдань, що дадуть змогу вчителеві перевірити знання учнів з інформатичної освітньої галузі, зошит містить різноманітні завдання на формування й розвиток в учнів здатності практично діяти; працювати з діаграмами, завдань творчого характеру, завдань з логічним навантаженням на узагальнення і закріплення здобутих ними вмінь та навичок.
Видання розраховане на вчителів початкових класів, учнів 2 класу.
НУШ. Робочий зошит 2 клас. Я досліджую світ: Інформатика видавництва Освіта-Центр можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Освіта |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-983-043-2 |
| Вес | 55 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ломаковська Г. В |
| Видавництво | Освіта-Центр |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Зошит "НУШ. Робочий зошит 2 клас. Я досліджую світ: Інформатика" розроблен відповідно до Типової освітньої програми (інф |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


