
НУШ. Робочий зошит до підручника Бібік (частина 2) Я досліджую світ 2 клас
110 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170989314
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зошит "НУШ. Робочий зошит до підручника Бібік (частина 2) Я досліджую світ 2 клас" складено відповідно до типової освітньої програми для початкових класів, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та підручника Н. М. Бібік, Г. П. Бондарчук Я досліджую світ 2 клас для закладів загальної середньої освіти. Посібник містить вправи дослідницького характеру, творчі завдання на міжпредметній основі, логічні вправи, завдання компетентністного характеру, елементарні тестові завдання.
Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
Схвалення для використання у закладах загальної середньої освіти підтверджується відповідним листом.
НУШ. Робочий зошит до підручника Бібік (частина 2) Я досліджую світ 2 клас видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170989314 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2024 |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 26 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бібік Н. Бондарчук Г |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Зошит "НУШ. Робочий зошит до підручника Бібік (частина 2) Я досліджую світ 2 клас" складено відповідно до типової освітн |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200*260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴





