
НУШ. Зошит для списування 2 клас
53 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669251282
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"НУШ. Зошит для списування 2 клас" створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та типовим освітнім програмам, що затверджені Міністерством освіти і науки України. Посібник містить дрібні тексти з поступовим ускладненням.
Матеріали зошита сприятимуть організації ефективної роботи зі списування як навчального прийому, що спрямований на розвиток учнів другого класу зорової пам'яті, здатності до імітації, орфографічної пильності, техніки письма, вміння порівнювати написане зі зразком.
Призначений для учнів другого класу, вчителів початкових класів.
НУШ. Зошит для списування 2 клас видавництва ПЭТ можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ПЕТ |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-925-128-2 |
| Вес | 55 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Попова Н.М. Волкова О.В |
| Видавництво | ПЕТ |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | "НУШ. Зошит для списування 2 клас" створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та типовим освітнім про |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 53 ₴


