
НУШ. Книжка для додаткового читання. 2 клас Грамота Богданець-Білоскаленко
120 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789663497044
- +380 (66) 292-54-64
Навчальний посібник "НУШ. Книжка для додаткового читання. 2 клас" містить добірку цікавих і пізнавальних творів сучасних письменників. Його створено з урахуванням вікових особливостей та інтересів сучасних молодших школярів. Різноманітні за тематикою, видами й жанрами твори, підібрані за принципом сезонності, збагатять інтелектуальний потенціал і мовномовленнєвий досвід учнів, формуватимуть читацькі навички й уміння, прищеплюватимуть любов до книги.
Книжка зручна як для вчителя, який знайде тут цікаві завдання за змістом творів, так і для дітей, які зможуть виконувати практичні вправи в книжці, розмірковувати, фантазувати.
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ДНУ ІМЗО від 02.08.2018 № 22.1/12-Г-644).
Видання розраховане на вчителів початкових класів, учнів 2 класу та дбайливих батьків.
Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти и науки України
НУШ. Книжка для додаткового читання. 2 клас Грамота Богданець-Білоскаленко видавництва Грамота можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Грамота |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789663497044 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Богданець-Білоскаленко Н |
| Видавництво | Грамота |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Навчальний посібник "НУШ. Книжка для додаткового читання. 2 клас" містить добірку цікавих і пізнавальних творів сучасних |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 120 ₴


