
НУШ Математичний тренажер Грамота Математика 2 клас Частина 1 Оляницька
50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789663497624
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Математика 2 клас. Математичний тренажер Частина 1. Оляницька Л.В.
Основне завдання зошита закріплення й повторення матеріалу підручника. Він є логічним продовженням навчального змісту підручника та якісним його доповненням. Створено відповідно до Типових освітніх програм початкової освіти, розроблених під керівництвом Р. Б. Шияна.
- Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах
НУШ Математичний тренажер Грамота Математика 2 клас Частина 1 Оляницька видавництва Грамота можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Грамота |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789663497624 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2019 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Оляницька Л.В |
| Видавництво | Грамота |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Математика 2 клас. Математичний тренажер Частина 1. Оляницька Л.В.Основне завдання зошита закріплення й повторення матер |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


