
НУШ. 2 клас. Мій помічник з математики (комплект у 2 частинах)
100 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-945-062-3
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"НУШ. 2 клас. Мій помічник з математики (комплект у 2 частинах)" оновлене і доповнене видання до всіх типових освітніх програм і підручників Нової української школи:
- диференційовані тренувальні вправи
- різні засоби допомоги
- особистісно орієнтований підхід
Посібник структуровано за темами, які є в обох типових освітніх програмах, а тому може використовуватися паралельно з будь-яким підручником. Він покликаний допомогти вчителеві організувати навчальний процес з використанням методики диференціації (індивідуальна робота, робота в групі), а учням — ефективно засвоювати програмовий матеріал, спираючись на різного типу підказки, зразки виконання тощо. Видання має відповідний гриф МОН України.
НУШ. 2 клас. Мій помічник з математики (комплект у 2 частинах) видавництва Літера можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Літера |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-945-062-3 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Логачевська С.П |
| Видавництво | Літера |
| Количество страниц | 80+80 |
| Краткое описание | "НУШ. 2 клас. Мій помічник з математики (комплект у 2 частинах)" оновлене і доповнене видання до всіх типових освітніх п |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 165*235 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴


