
НУШ Позакласне читання 2 клас Весна Робота за дитячою книжкою + Безкоштовний додаток щоденник читача (2024,)ф
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-686-730-2
- +380 (66) 292-54-64
Посібник «Позакласне читання. Робота з дитячою книжкою. Робота з інформацією. 2 клас» складений відповідно до оновленої програми з літературного читання для середньої загальноосвітньої школи 1– 4 класів Міністерства освіти та науки України.
У ньому зібрані найцікавіші художні твори українських та зарубіжних письменників, а також кращі зразки дитячого фольклору, зміст яких відповідає психологічним особливостям учнів даного віку, сприяє інтелектуальному та духовному розвитку дитини, формує позитивну мотивацію щодо читання.
До кожної теми, для перевірки та закріплення прочитаного матеріалу, подані різноманітні цікаві завдання, орієнтовані на доскональну роботу з текстом, а також спрямовані на розвиток мислення, уміння аналізувати, синтезувати, визначати головне.
Посібник містить рубрику «Робота з дитячою книжкою», в якій поетапно введено інформацію, що вчить самостійно працювати з книжкою, розуміти та використовувати її структурні елементи.
Для учнів і вчителів початкових класів.
НУШ Позакласне читання 2 клас. Весна Робота за дитячою книжкою видавництва Весна можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Весна |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-686-505-6 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2024 |
| Количество страниц | 136 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 14 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ємельяненко О.В.,Маркотенко Т.С |
| Видавництво | Весна |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Посібник «Позакласне читання. Робота з дитячою книжкою. Робота з інформацією. 2 клас» складений відповідно до оновленої |
| Тип | Посібник для додаткового читання |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 143х210 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 95 ₴


