
Українська мова. 2 клас. Зошит практичних завдань
31 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662845617
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Українська мова. 2 клас. Зошит практичних завдань.
Посібник допоможе учням 2 класу вдосконалити навички роботи з буквами і звуками, повправлятися в правописі апострофа, великої літери, неоглушених приголосних і поділі слів на склади, закріпити знання про іменник, прикметник та дієслово, а також про слово, речення й текст.
Перевірити правильність рішення допоможуть ключі, що знаходяться в кінці зошита. Матеріал відповідає освітній програмі з української мови для 1–4 класів.
Українська мова. 2 клас. Зошит практичних завдань видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Австралия |
| ISBN | 9789662845617 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Собчук О. С |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Українська мова. 2 клас. Зошит практичних завдань.Посібник допоможе учням 2 класу вдосконалити навички роботи з буквами |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | тренувалочка |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | 16,5×21,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 31 ₴


