
НУШ. Діагностичні картки з математики. 2 клас
40 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-178-992-9
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Картки призначені для діагностики математичних знань в учнів 2 класу.
Посібник "НУШ. Діагностичні картки з математики. 2 клас" підходить для всіх типових освітніх програм Нової української школи.
Призначено для вчителів початкової школи, батьків.
НУШ. Діагностичні картки з математики. 2 клас видавництва Літера можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Літера |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-178-992-9 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 22 см |
| Ширина | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Логачевська С.П |
| Видавництво | Літера |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Картки призначені для діагностики математичних знань в учнів 2 класу.Посібник "НУШ. Діагностичні картки з математики. 2 |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | офсет, газетна |
| Формат, розмір | 21,5х14,8 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴


