
НУШ. Діагностичні картки 2 клас: Я досліджую світ (природнича галузь)
40 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-945-130-9
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник "НУШ. Діагностичні картки 2 клас: Я досліджую світ (природнича галузь)" містить 16 карток у двох варіантах для проведення формувального оцінювання навчальних досягнень з природничої галузі предмета "Я досліджую світ" для учнів 2-го класу.
Видання відповідає Державному стандарту початкової освіти та Типовим навчальним програмам для учнів 2 класу.
НУШ. Діагностичні картки 2 клас: Я досліджую світ (природнича галузь) видавництва Літера можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Літера |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-945-130-9 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21.5 см |
| Ширина | 14.8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіменик Є.С |
| Видавництво | Літера |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Діагностичні картки 2 клас: Я досліджую світ (природнича галузь)" містить 16 карток у двох варіантах для |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | офсет, газетна |
| Формат, розмір | 21,5х14,8 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴


