
Зимові канікули 2 клас: інтерактивний зошит
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786176569657
- +380 (66) 292-54-64
У зошиті "Зимові канікули 2 клас: інтерактивний зошит" запропоновано завдання з математики, логіки, природознавства й англійської мови, які мають навчальний та розвивальний характер. Вони допоможуть школярам весело й цікаво провести зимові канікули та оптимально поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, повторити вивчений матеріал.
Дібрані вправи системно формують дослідницькі навички дитини, а саме: допитливість, увагу, логічне та творче мислення. За змістом і структурою зошит додає навчальному матеріалу практичного спрямування, закріплює програмові вміння та навички, розуміння ними предметів і явищ довкілля, а за своєю концепцією реалізує філософію Нової української школи.
Видання призначено для учнів 2 класу та їхніх батьків.
Зимові канікули 2 клас: інтерактивний зошит видавництва Освіта-Центр можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Освіта |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-656-965-7 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 22 см |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ричко О.П |
| Видавництво | Освіта-Центр |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | У зошиті "Зимові канікули 2 клас: інтерактивний зошит" запропоновано завдання з математики, логіки, природознавства й ан |
| Серия | Веселі канікули |
| Тип | Інтерактивний зошит |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Формат, розмір | 220х290 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 80 ₴


