
Хрестоматія 2 клас: Читаємо на канікулах
160 ₴
- В наличии
- Код: 9786170933287
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"Хрестоматія 2 клас: Читаємо на канікулах" містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова.
Видання призначено для учнів 2 класу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 208 |
| Год издания | 208 |
| Вес | 100 г |
| ISBN | 9786170933287 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Володарська Марина |
| Формат, розмір | 207х163 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | "Хрестоматія 2 клас: Читаємо на канікулах" містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴


