
НУШ Читаємо англійською залюбки Пiдручники i посiбники English reading with pleasure 2 клас
55 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660728387
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Читаємо англійською залюбки. English reading with pleasure. 2 клас.
Посібник містить спеціально розроблені вправи на відпрацювання та закріплення навичок читання англійською мовою. Він сприятиме розвитку вміння читати, дасть змогу розширити лексичний запас школярів і закріпити знання відомої лексики.
- Для учнів 2-го класу та вчителів англійської мови.
НУШ Читаємо англійською залюбки Пiдручники i посiбники English reading with pleasure 2 клас видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660728387 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Английский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Білоус Г |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | НУШ. Читаємо англійською залюбки. English reading with pleasure. 2 клас. Посібник містить спеціально розроблені в |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Посібник з англійської |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | Английский |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


