
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Англійська мова 2 клас до підручника Карпюк
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660737662
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Англійська мова. Діагностичні роботи. 2 клас (до підручника Карпюк).
Посібник містить завдання для підсумкового тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із предмета «Англійська мова» в 2 класі. Завдання укладено відповідно до Типових освітніх програм НУШ та підручника Англійська мова: підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) / Карпюк О. Д. — Тернопіль : Астон, 2019.
Діагностичні роботи подано у двох варіантах. Усі завдання потрібно виконувати безпосередньо в посібнику.
- Для учнів 2 класу та вчителів англійської мови.
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Англійська мова 2 клас до підручника Карпюк видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660737662 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Башкірова О |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | НУШ. Англійська мова. Діагностичні роботи. 2 клас (до підручника Карпюк). Посібник містить завдання для підсумков |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | Английский |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


