
НУШ Збірник завдань Пiдручники i посiбники Математика 2 клас Корчевська
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660726352
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Збірник завдань. Математика. 3 клас.
Посібник укладено відповідно Типовим освітнім програмам НУШ для закладів загальної середньої освіти та підручників з математики для 2 класу. Він містить завдання арифметичного, алгебраїчного та геометричного змісту; завдання, пов'язані з величинами та частинами; текстові задачі та творчі завдання.
- Для вчителів, учнів 2 класу, батьків.
НУШ Збірник завдань Пiдручники i посiбники Математика 2 клас Корчевська видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660726352 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 176 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Корчевська О |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | НУШ. Збірник завдань. Математика. 3 клас. Посібник укладено відповідно Типовим освітнім програмам НУШ для закладів з |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Збірник завдань |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴


