
НУШ Діагностувальні роботи Весна Українська мова та читання 2 клас до програм Савченко Шияна
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-686-641-1
- +380 (66) 292-54-64
НУШ. Діагностувальні роботи. Українська мова та читання 2 клас. (до типових освітніх програм О. Савченко, З. Шияна).
Посібник розроблено відповідно до всіх типових програм Нової української школи, вимог Державного стандарту початкової загальної освіти. «Методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти» (Наказ N 813 від 13.07.2021 р.) та тем місяців за програмою Р. Б. Шияна.
У ньому містяться 9 діагностувальних робіт у двох варіантах для проведення підсумкового оцінювання навчальних досягнень з української мови та читання 2-го класу з метою відстеження особистісного розвитку учнів.
Завдання різні за змістом, ступенем складності та формою виконання і спрямовані на перевірку компетентностей другокласників (характеристик результатів навчання) упродовж навчального року.
Посібник включає діагностувальні роботи з української мови та читання з усіма видами мовленнєвої діяльності.
- Посібник призначено для учнів 2 класу і вчителів початкової школи.
НУШ Діагностувальні роботи Весна Українська мова та читання 2 клас до програм Савченко Шияна видавництва Весна можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Весна |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-686-641-1 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 112 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Діагностувальні роботи |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Автор | Мещерякова К.С |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х208 мм |
| Видавництво | Весна |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | НУШ. Діагностувальні роботи. Українська мова та читання 2 клас. (до типових освітніх програм О. Савченко, З. Шияна).Посі |
| Язык | українська |
- Цена: 65 ₴


