
НУШ Збірник задач і компетентнісних завдань Весна Математика 2 клас
70 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-686-347-2
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Математика. Інтегрований Збірник задач і завдань 2 клас НУШ
«Математика. Інтегрований задачник-тренажер. 2 клас» розроблено відповідно до Програми Нової української школи та вимог Державного стандарту початкової загальної освіти.
У посібнику подано основні види задач, які вивчаються у 2 класі, задачі для підготовки до математичних олімпіад та конкурсів. Задачі мають пізнавальний та виховний характер. Прикладне спрямування задач даного збірника забезпечує можливість математично досліджувати реальні явища, складати математичні моделі задач природничого, краєзнавчого
змісту, аналізувати і співвідносити отримані результати з реальними.
- Посібник призначений для учнів і вчителів початкової школи.
НУШ Збірник задач і компетентнісних завдань Весна Математика 2 клас видавництва Весна можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Весна |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-686-347-2 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2019 |
| Количество страниц | 160 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 14 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Харсіка Л. І., Сухарева Л.С |
| Видавництво | Весна |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Математика. Інтегрований Збірник задач і завдань 2 клас НУШ «Математика. Інтегрований задачник-тренажер. 2 кл |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Діагностувальні роботи |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 140х200 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


