
Літня читанка майбутнього третьокласника
120 ₴
- В наличии
- Код: 9789660726512
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посiбник "Літня читанка майбутнього третьокласника" містить художні твори українських та зарубіжних авторів, казки народів світу, прислів'я, загадки. Творчі завдання допоможуть дітям краще зрозуміти прочитане. Всі твори для читання та завдання до них відповідають віковим особливостям школярів і новій шкільній програмі. Щоденна робота протягом літніх канікул неодмінно поліпшить техніку читання, допоможе підготуватися до наступного навчального року. Для майбутніх третьокласників, батьків, вчителів.
Літня читанка майбутнього третьокласника видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660726512 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 128 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сапун Г. , Вознюк Л |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Посiбник "Літня читанка майбутнього третьокласника" містить художні твори українських та зарубіжних авторів, казки народ |
| Серия | Летние каникулы |
| Тип | Посiбник для учня |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴


