
НУШ. Якщо батьки — партнери. Сучасні форми роботи з батьками другокласників
75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170036926
- +380 (66) 292-54-64
Як продовжити залучення батьків другокласників до освітнього процесу? Як доступно пояснити відмінність між школою минулого, у якій вони навчалися, та Новою українською школою — школою компетентностей ХХІ століття? Як налагодити із ними стосунки на засадах педагогіки партнерства? Як перетворити традиційні батьківські збори на сучасні, цікаві, корисні та радісні зустрічі з використанням інтерактивних технологій?
Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника "НУШ. Якщо батьки — партнери. Сучасні форми роботи з батьками другокласників", що містить практичні розробки заходів для батьків другокласників (іноді — за участю їхніх дітей), актуальних за тематикою та нестандартних за формою проведення (тренінг, квест, інтерактивне спілкування, проблемний міст, майстер-клас, батьківський ринг тощо).
Для вчителів початкових класів, методистів з початкового навчання, студентів педагогічних факультетів, батьків.
НУШ. Якщо батьки — партнери. Сучасні форми роботи з батьками другокласників видавництва Основа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Основа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170036926 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 144 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Оніщенко І. В |
| Видавництво | Основа |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Як продовжити залучення батьків другокласників до освітнього процесу? Як доступно пояснити відмінність між школою минуло |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Методичний посібник |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 75 ₴


