
НУШ Зошит спостережень учителя Ранок 2 клас
80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789667503482
- +380 (66) 292-54-64
НУШ Зошит спостережень учителя 2 класу.
Одним з інструментів, який дозволяє здійснювати педагогічне спостереження, є «Зошит спостережень учителя». Його ведення дозволяє реалізувати 5-ступеневий алгоритм дій учителя з організації формувального оцінювання відповідно до Методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів других класів.
Зошит складається з діагностичної картки розвитку особистісних рис, цінностей та наскрізних умінь, діагностичних карток предметних компетентностей, таблиць тематичного оцінювання.
В електронному додатку, що можна завантажити із сайту interactive.ranok.com.ua, розміщено шаблон оцінювального аркуша діагностичної роботи, який допоможе вчителю порівняти результат самооцінювання дитини з власною оцінкою.
Використання в освітньому процесі «Зошита спостережень» дозволить учителю:
- під час підготовки до уроку дидактично доцільно визначати навчальні завдання для кожної дитини;
- організувати систематичне спостереження за навчальним поступом;
- налагодити комунікацію щодо навчальних досягнень та реалізації власної освітньої траєкторії дитини з бать¬ками або особами, що їх замінюють;
- швидко та аргументовано заповнити свідоцтво досягнень на початку та наприкінці навчального року;
- вчасно корегувати підходи до навчання;
- створити ситуацію успіху для кожного здобувача освіти;
- оцінити навчальну діяльність учнів з урахуванням їх індивідуальних потреб і можливостей (у тому числі дітей з особливими освітніми потребами);
- організувати змістовне освітнє середовище, яке сприяє підвищенню ефективності освітнього процесу.
НУШ Зошит спостережень учителя Ранок 2 клас видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789667503482 |
| Вес | 500 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Мирошникова О.М |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | НУШ Зошит спостережень учителя 2 класу.Одним з інструментів, який дозволяє здійснювати педагогічне спостереження, є «Зош |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Посiбник для вчителя |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210х290 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 80 ₴


