
НУШ. Конспект-конструктор уроків мистецтва. Домінанти змісту і методики 2 клас (Масол)
100 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-11-1043-3
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Конспект-конструктор уроків мистецтва. Домінанти змісту і методики. Методичний посібник 2 клас
Автори: Масол Л. Гайдамака О. Колотило О.
Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в освітніх навчальних закладах
Розміщуємо розробки уроків, у яких інтегровано види мистецтва;
Подаємо інформацію про види роботи на уроці, удома та в позаурочний час;
Пропонуємо календарно-тематичне планування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Издательство Генеза |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-11-1043-3 |
| Вес | 500 г |
| Вид | Пособие |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Масол Л. Гайдамака О. Колотило О |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Генеза |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | НУШ. Конспект-конструктор уроків мистецтва. Домінанти змісту і методики. Методичний посібник 2 класАвтори: Масол Л. Гайд |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴


