
НУШ. Чесноти класної спільноти. Виховна робота 2 клас
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170035998
- +380 (66) 292-54-64
НУШ. Чесноти класної спільноти. Виховна робота 2 клас.
Як, відповідно до Концепції Нової української школи, організувати наскрізний процес виховання, орієнтований на формування в учнів ціннісних ставлень і суджень, необхідних для щасливого особистого життя та успішної взаємодії із суспільством? Як створити нове виховне середовище, не порушуючи життєвого простору дитини? Які форми і методи виховної роботи дібрати, аби зацікавити ними сучасних вихованців та їхніх батьків?
Відповіді на ці та безліч інших запитань ви знайдете на сторінках посібника, що містить практичні розробки виховних заходів у 2-му класі, актуальних за тематикою та нестандартних за формою проведення (квест, година активного спілкування, правова година-подорож, гра-аукціон, засідання Клубу творчих та добрих дітей, родинний вечір тощо).
Сценарії заходів спрямовані на формування в учнів загальнолюдських цінно-стей: морально-етичних та соціально-політичних; побудовані на засадах діяльнісного, компетентнісного підходів, з урахуванням принципів дитиноцентризму та положень педагогіки партнерства.
Для вчителів початкових класів, вихователів ГПД, методистів з початкового навчання, студентів педагогічних факультетів, батьків.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Основа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170035998 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 144 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посiбник для вчителя |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Оніщенко І. В |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Видавництво | Основа |
| Тип бумаги | офсет, газетна |
| Краткое описание | НУШ. Чесноти класної спільноти. Виховна робота 2 клас.Як, відповідно до Концепції Нової української школи, організувати |
| Язык | українська |
- Цена: 60 ₴


