
НУШ. Робота зі словами за методикою: Щоденні 5. Стіна слів 1–2 клас
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170037572
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник "НУШ. Робота зі словами за методикою: Щоденні 5. Стіна слів 1–2 клас" містить практичні поради щодо організації й використання «Стіни слів», а також добірку тлумачень слів та словосполучень, згрупованих за темами. Наведений матеріал стане в пригоді вчителям початкової школи, зекономивши час на пошуки слів до певної теми та їхніх тлумачень.
Посібник адресовано вчителям початкової школи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Основа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170037572 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посiбник для вчителя |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Смалюх М. П |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Видавництво | Основа |
| Тип бумаги | офсет, газетна |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Робота зі словами за методикою: Щоденні 5. Стіна слів 1–2 клас" містить практичні поради щодо організації |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


