
НУШ Оцінювання Основа Усі діагностичні роботи 2 клас
120 ₴
- В наличии
- Код: 9786170039583
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Оцінювання Основа Усі діагностичні роботи 2 клас.
Видання стане в пригоді вчителям початкових класів, методистам з початкового навчання.
* 8 діагностичних робіт з української мови у двох/трьох варіантах.
* 15 діагностичних робіт з математики у двох варіантах.
* 12 діагностичних робіт з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у двох варіантах.
У посібнику запропоновано діагностичні роботи різного типу: диктанти, тексти для списування, комбіновані роботи, тестові..
Передбачено місце для самооцінювання учня та коментаря вчителя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Основа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170039583 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посiбник для вчителя |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | НУШ Оцінювання |
| Автор | С. Г. Мельник |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*280 мм) |
| Видавництво | Основа |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | НУШ Оцінювання Основа Усі діагностичні роботи 2 клас.Видання стане в пригоді вчителям початкових класів, методистам з по |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴


