
Тренажер з математики. Додавання і віднімання в межах 10
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177312023
- +380 (66) 292-54-64
«Тренажер з математики. Додавання і віднімання в межах 10» допоможе освоїти цю важливу тему, яка вивчається в першому класі. Посібник містить багато ілюстрацій, які допоможуть дитині наочно побачити додавання і віднімання і полегшать розуміння матеріалу. За допомогою картинок юний учень зможе правильно знайти відповідь і грамотно записати приклад. У сучасній програмі математика 1 клас закладає базові поняття рахунку, які стануть основою і надійним фундаментом для подальшого вивчення предмета.
На 16 сторінках зошита представлені різнопланові завдання. За допомогою картинок потрібно знайти результат дії, вставити відсутню доданок, зменшуване або від'ємник, скласти приклад по ілюстрації, доповнити числові ланцюжка. Різноманітність завдань не дадуть дитині нудьгувати і допоможуть всебічно освоїти навик додавання і віднімання. Приклади для 1 класу характеризуються наочністю, доступністю і достатньою кількістю повторень.
В міру ускладнення матеріалу кількість завдань для його відпрацювання збільшується. Так для операцій над числами 3 і 4 передбачено по дві сторінки завдань, числу 5 - три сторінки, а числам 6,7,8 - по чотири сторінки допомоги. Для чисел 9 і 10 вправи займають по п'ять сторінок.
Посібник можна використовувати як на уроках, так і для самостійної роботи вдома.
Переваги:
· відповідає вимогам НУШ;
· прості та зрозумілі завдання для щоденного тренування;
· формує міцні базові знання з математики;
· допомагає подолати труднощі з рахунком;
· підходить для занять удома та в школі;
· сприяє розвитку навичок самостійної роботи.
Чому варто купити цей тренажер:
· дитина з цікавістю виконує завдання і поступово вчиться швидко рахувати;
· посібник зменшує навантаження на батьків – завдання складені так, щоб дитина могла виконувати їх самостійно;
· тренажер стане надійним помічником у підготовці до контрольних робіт та подальшого вивчення математики.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177312023 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2019 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20.5 см |
| Ширина | 27.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Тренажер |
| Возраст | 1 класс |
| Серия | Нова школа |
| Автор | Шевчук Л |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х275 мм |
| Видавництво | АССА |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | «Тренажер з математики. Додавання і віднімання в межах 10» допоможе освоїти цю важливу тему, яка вивчається в першому кл |
| Язык | українська |
- Цена: 45 ₴





